LG znowu zaskakuje. Nowy OLED TV Evo jak dzieło sztuki

Koreański producent podzielił się właśnie swoim nowym pomysłem, a mianowicie telewizorem na sztaludze, który możemy w razie potrzeby ukryć za zmechanizowaną osłoną i dosłownie wtopić w otoczenie.

Koreański producent podzielił się właśnie swoim nowym pomysłem, a mianowicie telewizorem na sztaludze, który możemy w razie potrzeby ukryć za zmechanizowaną osłoną i dosłownie wtopić w otoczenie.
Sztaluga i płótno - nowa wersja LG OLED TV Evo to dzieło sztuki /LG /materiały prasowe

Jak przystało na głównego innowatora w zakresie telewizorów OLED, który ma już na koncie choćby zwijane do podstawy, przezroczyste czy ultracienkie modele, LG przygotowało kolejną ciekawostkę. A mowa o TV dla osób, które preferują nietypowy design i jednocześnie nie chciałyby, żeby elektronika wyróżniała się pośród ich... drogich mebli czy dzieł sztuki. 

W gruncie rzeczy nie jest to zupełnie nowy model, a lifting 65-calowego LG OLED Evo TV, który stał się częścią kolekcji o nazwie Object i doczekał się specjalnej osłony sterowanej za pomocą pilota. Oznacza to, że możemy w razie potrzeby całkowicie go zasłonić i sprawić, by wyglądał jak dzieło sztuki i to dosłownie, bo telewizor jest montowany na metalowej sztaludze i można go po prostu oprzeć o ścianę, by stworzyć wrażenie galerii sztuki.

Reklama

LG OLED TV Evo, czyli elektronika też może być sztuką

Szczególnie że wspomniana osłona jest wykonana z materiału od uznanej duńskiej marki Kvadrat (LG wykorzystywało ją już wcześniej przy produkcji głośników do zwijanego LG Signature OLED R), a do wyboru będzie kilka wersji kolorystycznych, jak beżowa, czerwona czy zielona. Klienci nie będą jednak ograniczeni do początkowej decyzji, bo dodatkowe kolory można dokupić i wymieniać osłonę w zależności od nastroju czy wystroju pokoju. 

Jeśli zaś chcemy korzystać tylko z niektórych opcji telewizora, np. zegarka czy głośnika, bo ten wyposażony jest przecież w imponujące 80 W rozwiązanie, to wystarczy częściowo podnieść osłonę, pozostawiając na widoku tylko część obrazu (prawie jak w zwijanym LG OLED Rollable TV, tyle że telewizor nie chowa się w podstawie).

Możemy też zostawić ekran niezasłonięty, ale skorzystać z motywów udostępnionych przez LG, nadając mu zupełnie inny wygląd. 

Nowa wersja 65-calowego LG OLED Evo TV trafi do sprzedaży 15 grudnia, najpierw w Korei Południowej, a jej cena to blisko 35 tysięcy złotych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LG | Telewizor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy