Radio Maryja w słuchawkach JBL brzmi jak Podsiadło. Są teraz w promocji na Black Friday

Black Week trwa w najlepsze. Zaczął się w poniedziałek i potrwa do 28 listopada, kiedy zaplanowano Cyber Monday. Z tego powodu na Allegro możemy znaleźć bardzo atrakcyjne oferty sprzętu elektronicznego. Na podjęcie zakupowych decyzji mamy jeszcze chwilkę, ale nie ma też co tego odkładać na ostatni moment. Popularny serwis wystawia na sprzedaż jedynie określoną liczbę sztuk każdego produktu. Na Black Friday 2022 warto sprawić sobie dokanałowe, bezprzewodowe słuchawki JBL Live Pro+ TWS dostępne w różnych kolorach.

Słuchawki bezprzewodowe, dokanałowe JBL Live Pro+ TWS - dane techniczne

Słuchawki JBL Live Pro+ TWS umożliwiają słuchanie muzyki na wysokim poziomie. Świadomość otoczenia gwarantuje nam technologia Smart Ambient. Możemy jednak w zupełności oddać się słuchanym dźwiękom za sprawą adaptacyjnej redukcji hałasu. Z łatwością przełączymy się między utworami a połączeniami, dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki i trzeciemu do redukcji hałasu. Jednym palcem możemy sterować muzyką i połączeniami. Słuchawki JBL Live Pro+ TWS gwarantują nawet 28 godzin pracy z ładowaniem bezprzewodowym (i 7 godzin słuchania bez konieczności ładowania). Naładujemy je bardzo szybko, dzięki funkcji superszybkiego ładowania. Słuchawki są wodoodporne. Mogą być sterowane głosem, jeśli skonfigurujemy opcję "Hey Google". Ich dodatkową zaletą jest ich rozmiar - są bowiem bardzo małe.

Reklama

Black Friday 2022. Gdzie kupić słuchawki bezprzewodowe JBL Live Pro+ TWS?

Świetną promocję na dokanałowe, bezprzewodowe słuchawki JBL Live Pro+ TWS znajdziemy na Allegro. Sprzęt dostępny jest tam w kilku wersjach kolorystycznych, z czego każda ma taką samą cenę - 349 zł (przecenione z 549 zł). W tym przypadku zwlekanie może jednak nie działać na naszą korzyść. Oferta będzie dziś dostępna i warto dodać ją na portalu do obserwowanych, ponieważ udostępniono ograniczoną liczbę sztuk w każdym kolorze.

Black Friday 2022. Kiedy wypada zakupowe święto?

W 2022 roku Black Friday obchodzimy w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia, czyli 25 listopada. W poniedziałek, 28 listopada mamy natomiast Cyber Monday. Superpromocji możemy wypatrywać cały tydzień - od 21 listopada. Na przemyślane zakupy mamy więc sporo czasu. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama