Ridley Scott nakręcił film Samsungiem S23. Czy Galaxy podołał zadaniu?

Całkiem niedawno Samsung zaprezentował trzy nowe smartfony z rodziny S23. Na rynku ukazały się: Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy S23+, a także Samsung S23 Ultra. Ten ostatni, najpotężniejszy, przykuwa najwięcej uwagi. To między innymi za sprawą 200 MP aparatu głównego i swoich możliwości w zakresie fotografii i wideo. Co się stanie, gdy ten smartfon wpadnie w ręce sławnego reżysera?

  • Ridley Scott jest reżyserem kultowych filmów - "Gladiatora", "Pojedynku", "Obcego — ósmego pasażera Nostromo" czy "Łowcy Androidów". Prawdopodobnie nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy, to i tak dane nam było obejrzeć film, jaki nakręcił. 
  • Nic dziwnego, że Samsung zdecydował się zaproponować artyście udział w projekcie, mającym na celu ukazanie możliwości smartfona S23.

Tak też się stało — Ridley Scott nakręcił Samsungiem Galaxy S23 Ultra film krótkometrażowy. Autorem zdjęć jest Flavio Labiano. Warto wspomnieć, że mężczyźni użyli profesjonalnego oświetlenia i mocowania, więc najpewniej trudno byłoby nam wyjść na ulicę i bez przygotowania stworzyć podobne dzieło, ale jeśli posiadamy S23 Ultra, będziemy mieli w rękach narzędzie, na jakim bazowali twórcy.

Reklama

Film ma tytuł "Behold", trwa nieco poniżej czterech minut. Wrażenia Scotta zostały opisane w wywiadzie, jaki firma udostępniła 1 lutego na wydarzeniu Unpacked. Czytamy tam, że reżyser był pod wrażeniem stosunkowo niewielkim rozmiarem smartfona i możliwości, jakie ze sobą niesie.

Labiano obawiał się, że smartfon będzie go mimo wszystko ograniczał, nie dając zakresu funkcji, z jakich zazwyczaj korzysta. Jak przyznaje, kiedy już przyzwyczaił się do ustawień, był zaskoczony wszechstronnością telefonu. Był pod wrażeniem jego możliwości, jakości obrazuzakresu dynamicznego matrycy. Efekty możecie ocenić sami.

Chcesz coś dodać? SKOMENTUJ artykuł na Facebooku.

Polecamy na Antyweb | 
Najczęściej piracone filmy i seriale w 2022. Netflix może być szczęśliwy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S23
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy