Chcecie mieć Teslę? Co powiecie na swoją mini-Teslę dla dorosłych za 4000 złotych?

Tesla oferuje już małe, w pełni elektryczne Modele S dla dzieci za 500 dolarów, ale teraz Elon Musk zapowiedział, że pojawią się większe dla dorosłych.

Tesla orze jak może, aby nie zbankrutować. Jej kondycja finansowa nie zachwyca, dlatego Elon Musk robi wszystko, żeby zarobić na boku miliony dolarów na ekskluzywnych gadżetach. Skoro takie czapeczki z daszkiem i wielkie zapalniczki sprzedają się z logiem The Boring Company jak świeże bułeczki, to czemu nie ma to zadziałać w przypadku Tesli.

Miliarder podąża więc za ciosem i po pomyślnej sprzedaży desek surfingowych z logiem Tesli, właśnie poinformował na swoim profilu na Twitterze, że niebawem firma zaoferuje dorosłym elektryczne samochodziki. Podobno śmiganie nimi będzie sprawiało niesamowitą frajdę.

Reklama

Co prawda, Tesla od jakiegoś czasu oferuje małe samochodziki wyglądające jak Modele S, ale wielu fanów marki chciałoby mieć na własność większe Modele X. W dodatku są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, więc dorośli mogą na nie sobie tylko popatrzeć.

To niebawem ma się zmienić. Niestety, Musk nie ujawnił żadnych szczegółów na ten temat. Wiemy tylko, że będą to dużo większe pojazdy od wersji dziecięcych, dysponujące o wiele większą mocą, a także wyposażone w układ ładowania, pozwalający uzupełniać energię w akumulatorach na stacjach ładowania pojazdów SuperCharger.

Nie jest znana również cena mini elektrycznych pojazdów od Tesli, ale sądząc po cenie elektryków dla dzieci, kształtujących się na poziomie 500 dolarów, można przypuszczać, że mogą one być wycenione po ok. 1000 dolarów.

Źródło: GeekWeek.pl/Elon Musk/Twitter / Fot. Tesla

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy