Ekstremalna ochrona

Ekstremalne sytuacje wymagają ekstremalnych rozwiązań. Właśnie z myślą o wyjątkowo wymagających okolicznościach Right Guard stworzył nowy produkt - Right Guard Xtreme Dry. To pierwszy antyperspirant od Right Guard, który zapewnia wyjątkową, bo aż 72-godzinną ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem.

Przebadany w ekstremalnych warunkach, Right Guard Xtreme Dry oferuje specjalną formułę z mikrokapsułkami - absorberami potu i antybakteryjnymi molekułami srebra, która zapewni mężczyźnie unikatową ochronę przed nadmierną potliwością w trudnych warunkach.

Nieważne, czy ćwiczysz na siłowni, pokonujesz czarną trasę na desce, czy omawiasz trudną prezentację w sali konferencyjnej - Right Guard Xtreme Dry oferuje Ci spokój przez 72 godziny i nawet zwiększony poziom stresu nie wymaga już sięgania po dezodorant co kilka godzin.

Trwały, świeży zapach

Right Guard Xtreme Dry został przebadany dermatologicznie, nie zawiera alkoholu i jest przyjazny dla skóry, a jego trwały, świeży zapach daje mężczyznom pewność skutecznej ochrony nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

W przeprowadzonych testach 96 proc. mężczyzn było zadowolonych z ochrony przed poceniem, a 95 proc. z ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, które zapewnił im Right Guard Xtreme Dry.

Reklama

Right Guard Xtreme Dry oferuje mężczyznom nowy wymiar ochrony antyperspiracyjnej. Jest już dostępny w sklepach, w formie sprayu, roll-on i sztyftu.

Rekomendowana cena detaliczna produktów to:

• Right Guard Xtreme Dry - spray (150ml) - około 9 zł

• Right Guard Xtreme Dry - roll-on (50ml) - około 9 zł

• Right Guard Xtreme Dry - sztyft (50ml) - około 9 zł

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ochrona | kosmetyki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy