Adidas Earth Pack: Z dżungli na mundial

Mundialowy rok to czas wzmożonej pracy dla producentów piłkarskiego sprzętu. Specjaliści z Adidasa zaprezentowali ostatnio aż cztery nowe modele futbolowych butów, które już za kilka miesięcy z pewnością zaznaczą swoją obecność na mistrzostwach świata w Brazylii.

Krajobraz Brazylii jest znany z pięknych i bogatych lasów tropikalnych, a położone w centrum dżungli miasto Manaus będzie gospodarzem wielu imprez sportowych podczas nadchodzących Mistrzostw Świata.

W kolekcji Earth Pack znajdują się nowe wersje kolorystyczne butów wchodzących w skład każdego z czterech głównych linii tj.: adizero f50, predator, nitrocharge oraz 11pro.

adizero f50


Model adizero™ f50, w którym występują tacy piłkarze jak Gareth Bale i Luis Suarez, pomaga graczom osiągać maksymalną prędkość na boisku. Tym razem został zaprezentowany w stylistyce opalizującej złożonej z kolorów: The Glow / Earth Green / Solar Zest.

Cechami wyróżniającymi adizero f50 są: SPEEDTRAXION - konfiguracja kołków dla maksymalnego przyspieszenia i płynnych zmian kierunków oraz SPEEDFOIL - innowacyjny materiał, który pomimo swojej miękkości i lekkości jest bardzo wytrzymały, dzięki czemu zapewnia piętom wygodę oraz usztywnienie.

Reklama

 

nitrocharge


nitrocharge ™ - energetyczny but zaprojektowany dla takich graczy jak Dani Alves i Javi Martinez to mieszanka kolorów Earth Green / Running White / Solar Zest.

Unikalny i elastyczny pasek ENERGYSLING™ wokół stopy pomaga wykonywać szybkie i precyzyjne zwody, a sprężynująca strefa ENERGYPULSE™ dodaje mocy i uzyskuje optymalny zwrot energii podczas długich sprintów. 

 

predator Lethal Zones


Doceniony przez Oscara oraz Mesuta Ozila model predator Lethal Zones to połączenie barw Running White / Earth Green / Solar Zest. Wyróżniającą cechą buta jest pięć Stref Zagrożenia, zapewniających kontrolę nad piłką, przyjęcie, dokładność oraz moc.

Dzięki temu predator Lethal Zones wspomagają zawodników w każdym aspekcie gry.

11pro


Klasyczny wygląd oraz kolory Black / Running White / Solar Slime to połączenie wybierane przez takie gwiazdy jak Philipp Lahm oraz Frank Lampard.

Miękka i lekka cielęca skóra zapewnia doskonałe dopasowanie, wydajność, wygodę oraz wyczucie piłki. Podeszwa i konstrukcja buta pozwalają jeszcze lepiej rozkładać nacisk stopy na but, a dodatkowy korek w podeszwie zapewnia lepszą przyczepność i przyspieszenie. Dzięki temu 11pro pozostają najlepszą propozycją dla piłkarzy kompletnych. 

Najlepsi piłkarze świata będą grać w butach z kolekcji Earth Pack już od 1 kwietnia. W tym samym dniu będą one dostępne w sklepach adidas na całym świecie.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Adidas | korki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy