Stworzono książkę, naturalny "środek nasenny" dla dzieci

​Problemy z zasypianiem dotykają miliony dzieci na całym świecie. Czasami rodzice muszą się porządnie nagimnastykować, by ich pociecha udała się w objęcia Morfeusza. Dzięki niezwykłej książce się to zmieni.

Autorem książki "The Rabbit Who Wants to Fall Asleep" ("Królik, który chce zasnąć") jest szwedzki psycholog behawioralny Carl-Johan Forssen Ehrlin. Ma ona działanie uspokajające, a na dzieci działa jak naturalny "środek nasenny". Wszystko dzięki wykorzystaniu technik psychologicznych, które pozwalają najmłodszym odpocząć i zasnąć.

Książeczka składa się z 26 stron, a podczas jej czytania rodzice powinni w niektórych miejscach ziewać, zmieniać intonację, czytać cicho i powoli. Autor przyznał, że opracowanie "Królika" zajęło mu 3,5 roku.

- Jestem zaskoczony, jak wielki sukces udało się odnieść książce. Moja skrzynka odbiorcza jest pełna wiadomości od rodziców, którzy piszą, że książka pomogła ich dzieciom wypocząć i zasnąć - powiedział Ehrlin.

Książka "The Rabbit Who Wants to Fall Asleep" została przetłumaczona na 7 języków. W wielu krajach już jest bestsellerem.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | sen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama