Koszulka pozwoli poczuć, że zrzuciłeś bohatera z budynku. Będzie bolało

Na rynku dostępne są różne technologie — te bardzo potrzebne i przydatne, ale i... mega dziwne, ale ciekawe, które sprawiają, że musimy się wręcz zatrzymać i przemyśleć parę rzeczy. To właśnie tego typu sprzętem jest nietypowa koszulka z wbudowaną technologią haptyczną. Kto z niej skorzysta? Gracze, którzy pragną poczuć to, co fundują bohaterowi.

Koszulka z wbudowaną technologią haptyczną to może nie być najlepszy prezent z okazji urodzin czy pod choinkę. Dlaczego? Odzież ta ma sprawić, że dzięki wibracjom, grając w grę, będziemy mogli odczuć niemal to samo, co nasz bohater. Gadżet firmy OWO stworzony we współpracy z Ubisoftem skierowany jest do fanów serii popularnych gier, którzy od dłuższego czasu mogą oczekiwać premiery jej najnowszej odsłony, czyli "Assassin’s Creed: Mirage".

Jeżeli nie kojarzycie tych produkcji, wyjaśnię, iż jest to tytuł wręcz przepełniony niebezpiecznymi momentami. Regularnie możemy tam spaść z wysokości (bardzo łatwo wspinamy się po budynkach) czy zmierzyć się w walce z przeciwnikami (których jest mnóstwo).

Reklama

Odczujesz każdy skok i ranę. Niepowtarzalne wrażenia z gry zapewni wyjątkowa koszulka

Koszulka wyposażona w technologię haptyczną ma zwiększyć immersję podczas grania — znaczy to mniej więcej tyle, że zależnie od tego, co będzie się działo na ekranie, odzież będzie charakterystycznie wibrowała

Siła reakcji odzieży ma być uzależniona od tego, co i jak się akurat wydarzy — np. gdy dostaniemy w twarz albo zostaniemy zranieni bronią i jak mocno. Podobnie będzie w kwestii przemieszczania się — odczujemy każdy upadek czy skok (a tych też jest tam sporo), ale i wiatr czy stres. Świetna sprawa, w końcu kto by nie chciał poczuć, gdy nasza postać zostanie dźgnięta sztyletem? 

Koszulkę o dość ciekawym wyglądzie wzorowanym na nowej odsłonie serii gier będziemy mogli kupić wraz z cyfrową wersją gry, żelowymi wkładkami, kablem do ładowania oraz saszetką do przechowywania.

No to ile będzie kosztowała taka... przewrotna i niemal bolesna przyjemność? Tego jeszcze nie wiemy, warto jednak zaznaczyć, że podstawowy wariant takiego ubioru kosztuje około 499 euro, czyli około 2221 zł. Trzeba liczyć się z tym, że za wersję "Assassin’s Creed: Mirage" będziemy musieli zapłacić trochę więcej. Ciekawe, kto faktycznie się na to skusi.

Gra "Assassin’s Creed: Mirage" ma się ukazać jeszcze w tym roku, mianowicie już 12 października 2023. Zagramy w nią na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One czy Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gry wideo | koszulka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy