Co daje aplikacja Żappka i jak zdobyć darmowe żappsy?

Aplikacja Żappka umożliwia nam skorzystanie z programu lojalnościowego popularnej sieci sklepów spożywczych Żabka. Dzięki niej zbieramy punkty, czyli tzw. żappsy i wymienimy je na wybrane nagrody. Ale to nie wszystko. W apce znajdziemy też specjalne promocje na produkty i inne atrakcyjne funkcje.

Co daje aplikacja Żappka?

Dzięki aplikacji Żappka możemy skorzystać z programu lojalnościowego sklepu Żabka. Za każdą wydaną złotówkę zbieramy punkty, czyli "żappsy". Gdy uzbieramy ich wystarczająco, możemy je wymienić na darmowe produkty spożywcze i nie tylko. Umożliwia ona również do skorzystania z okresowych promocji (w tym spersonalizowanych) na wybrane produkty. Co więcej, wraz z Żappką prześledzimy i odbierzemy swoje paczki, a za zakupy zapłacimy funkcją Żappka Pay. Aplikacja umożliwia także dokonanie zakupów w sklepach Żabka Nano.

Reklama

Jak pobrać aplikację Żappka?

Aby móc skorzystać z programu lojalnościowego, musimy mieć ukończone 16 lat oraz posiadać na swoich telefonach aplikację Żappka. Jest ona dostępna w sklepach mobilnych Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Jak korzystać z aplikacji Żappka?

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Aby skorzystać z programu lojalnościowego, otrzymać żappsy i móc odbierać nagrody, musimy zeskanować nasz kod kreskowy przy kasie. Jest on dostępny po uruchomieniu aplikacji, a znajdziemy go, klikając zieloną ikonę w prawym górnym rogu ekranu.

Liczba otrzymanych żappsów zależy od tego, ile pieniędzy wydamy. Każda złotówka daje nam 4 żappsy.

Jak odebrać nagrodę za żappsy?

Aby odebrać nagrodę, musimy aktywować konkretny kupon. Swój wybór potwierdzimy, klikając "Aktywuj". Następnie należy podać wybrany produkt kasjerowi i zeskanować kod kreskowy aplikacji.

Jak przelać żappsy znajomemu?

Aplikacja Żappka umożliwia przekazanie żappsów na konto znajomego, oczywiście pod warunkiem, że również jej używa. W trakcie jednego dnia można przelać maksymalnie 1200 żappsów. Konieczne jest również potwierdzenie swojego numeru telefonu w aplikacji.

Aby przelać żappsy, musimy uruchomić aplikację. Następnie trzeba kliknąć trzy kropki znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu. Wyświetli nam się menu, w którym wybieramy "Moje żappsy", a później klikamy biały przycisk "Przelej żappsy".

Jak długo żappsy są ważne?

Na uzbieranie żappsów mamy konkretny okres rozliczeniowy. Liczy się on od 1 listopada i kończy 31 października następnego roku. Zebrane żappsy możemy wykorzystać nie później, niż do końca danego roku kalendarzowego. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Żabka | Żabka | aplikacja mobilna | program lojalnościowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy