Reklama

Jak odzyskać dane z telefonu po aktualizacji Androida? Ta aplikacja na pewno pomoże

Jeżeli z przerażeniem odkryłeś, że dane z telefonu po aktualizacji Androida zniknęły, zachowaj spokój. Jest łatwy i prosty sposób na odzyskanie zdjęć, filmów, kontaktów czy wiadomości. Z pomocą przychodzi Android Data Recovery. Jest jednak jeden warunek. Przed próbą przywrócenia danych nie należy tworzyć nowych plików w pamięci telefonu lub na karcie, gdyż mogą one zostać nadpisane. Jak odzyskać dane z telefonu? Odpowiedź poniżej.

Czy można odzyskać dane z telefonu?

Dane bez problemu z telefonu można odzyskać, przywracając je z kopii zapasowej. To jednak rozwiązanie dla tych, którzy w swej przezorności zsynchronizowali swoje dane w Dysku Google. Ten pozwala przechowywać pliki na swoich serwerach, synchronizować na różnych urządzeniach i udostępniać

Jak odzyskać dane z telefonu? Wystarczy zalogować się do swojego konta Google na innym urządzeniu. W wirtualnej przestrzeni znajdą się historie połączeń, kontakty, zdjęcia, filmy oraz SMS-y. Co bardzo ważne, można odzyskać również dokumenty i pliki, które były kopiowane na wirtualny dysk

Reklama

Jak odzyskać dane z telefonu? Na kontach Google dostępne jest 15 GB miejsca na dane współdzielonego w obrębie Dysku Google, Gmaila i Zdjęć Google, a więc całkiem sporo. Aby uzyskać więcej miejsca, możesz przejść na subskrypcję premium, korzystając z zakupu w aplikacji.

Jaki program jest najlepszy do odzyskiwanie danych z telefonu?

Jeżeli aktualizacja Androida zaskoczyła cię utratą danych, najlepiej skorzystać z Android Data Recovery. Program pozwala odzyskać dowolne rodzaje danych, w tym zdjęcia, filmy, ścieżki audio, dokumenty itp. Co więcej, umożliwia również przywracanie kontaktów i wiadomości oraz wszystkich załączonych szczegółów. 

Android Data Recovery przywraca dane zarówno z pamięci telefonu, jak i kart SD. Nawet w przypadku sformatowania karty SD, utracone dane można odzyskać. Program nie uszkadza plików w trakcie działania. Zapewnia również pełną ochronę danych i prywatności użytkownika, bo odczytuje jedynie zapisane dane, a żadne pliki nie są przechowywane.

Android Data Recovery umożliwia przywrócenie plików i treści nie tylko na działającym urządzeniu. Jeżeli chcemy odzyskać dane z telefonu z uszkodzonym ekranem, niereagującego na dotyk, zablokowanego lub wyłączonego, narzędzie również nam to ułatwi. Cały proces może być wykonywany z poziomu komputera

Jak działa Android Data Recovery?

Jak odzyskać dane z telefonu przy pomocy Android Data Recovery? Po podłączeniu smartfona i uruchomieniu narzędzia należy wybrać typy plików, które nas interesują. Następnie rozpoczyna się proces skanowania pamięci telefonu. W zależności od pojemności pamięci, skanowanie może zająć kilkadziesiąt minut.

Po zakończonym skanowaniu Android Data Recovery wyświetli listę pozycji, jakie udało mu się znaleźć. Program pozwala także wybierać poszczególne pliki, które chcemy odzyskać. Android Data Recovery posiada dwa tryby skanowania pamięci: standardowy i zaawansowanym z bardziej gruntownym wyszukiwaniem danych. 

CZYTAJ TAKŻE: 

35 aplikacji na Androida, które koniecznie musisz usunąć ze smartfona

Jak odświeżyć smartfon z Androidem, żeby był jak nowy?

Jak zablokować numer na telefonie z Androidem? To naprawdę proste

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy