Reklama

Poznaliśmy polską cenę Xiaomi Smart Band 7 – premiera za chwilę

Opaski sportowe Xiaomi Smart Band to jedna z popularniejszych serii dostępnych w Polsce. Swoją popularność zdobyły one przede wszystkim ceną, ale także funkcjonalnością i bardzo wydajną baterią. Teraz czas na nowy model.

Od paru tygodni pojawiały się informacje na temat premiery opaski Smart Band od Xiaomi, która oznaczona jest numerem 7. Na świecie zadebiutuje ona już w środę, 13 lipca 2022. Polacy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość.

Xiaomi Smart Band 7 za chwilę w polskich sklepach

Polska data premiery nie została podana, ale opaska jest już dostępna w polskich sklepach Xiaomi. Zamówienia można składać, jednak warto poczekać do oficjalnego wejścia na nasz rynek, gdyż chiński producent przyzwyczaił nas do dobrych promocji w dniu premiery. A taka promka może się przydać, bo cena opaski Xiaomi Smart Band 7 lekko zaskakuje.

Reklama

W sklepach internetowych pojawiło się również odliczanie do startu promocji, co może jednocześnie sugerować datę premiery. Według tego, opaska Xiaomi powinna pojawić się w piątek 15 lipca. Widoczna w polskich sklepach cena to 249 złotych, co jest jedną z wyższych cen tej linii produktów w historii.

Xiaomi Smart Band 7 - specyfikacja

Dość wysoka cena może być podyktowana dobrymi parametrami technicznymi opaski Xiaomi Smart Band 7. Zastosowano w niej wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,62 cala (25% większa powierzchnia wyświetlania w porównaniu z poprzednikiem, Mi Smart Band 6). Ekran będzie cały czas podświetlony, co może przełożyć się na wytrzymałość baterii.

Dochodzi do tego całodniowy pomiar wysycenia krwi tlenem (SpO₂) i monitorowanie tętna, co również dociąży akumulator. Wszystko oczywiście zależy od ustawień. Producent zapewnia jednak, że jedno ładowanie wystarczy na 14 dni "normalnego" użytkowania (natomiast 9 dni przy "intensywnym" użytkowaniu). Opaska zapewni nam oczywiście zarządzanie cyklami menstruacyjnymi u kobiet, monitorowanie poziomu stresu, czy też monitorowanie snu.

Xiaomi Smart Band 7 pomoże nam także znaleźć nasz telefon, posiada zegar Pomodoro do kontrolowania czasu pracy, odblokuje smartfona czy pomoże w ciemności za pomocą wbudowanego trybu latarki.

W nowej opasce Xiaomi znajdziemy ponad 110 trybów treningowych, dlatego też opaska jest tak uwielbiana w Polsce. Pozostaje mieć nadzieję, że ostateczna cena w dniu premiery, kiedy ruszy odpowiednia promocja, będzie znacznie niższa niż widoczne aktualnie 249 złotych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gadżety xiaomi | xiaomi smart band 7

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy