Reklama

"Nie dziś Józefino" czyli o tym kiedy rezygnujemy z seksu

​Czy wiecie, że większość sportowców nie uprawia seksu przed większymi zawodami? A jak z resztą społeczeństwa? Z badań wynika, że aż 98% Francuzów powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami. Czyżby w tym tkwił sekret olimpijskiej reprezentacji Francji?

"Nie dziś Józefino, mam jutro ważny dzień." - te słowa wypowiedziane przez Napoleona do ukochanej w przeddzień wielkiej bitwy odnoszą się także do współczesnych sportowców. Wiele gwiazd sportu przyznaje się do wstrzemięźliwości seksualnej przed większymi wydarzeniami sportowymi (mimo wielu pokus w wiosce olimpijskiej...).

To jednak wcale nie jest szczyt wstrzemięźliwości! Legendarny pięściarz, Muhammad Ali twierdził, że nie uprawiał  seksu aż na dwa miesiące przed ważnym starciem w ringu!

W ankiecie C-Date.pl, najpopularniejszego w Polsce serwisu randek bez zobowiązań,  zapytano czy i my - poza sportowa część społeczeństwa - rezygnujemy ze współżycia, gdy mamy coś ważnego do zrobienia dnia następnego. Z badań wynika, że 35% mężczyzn i 39% kobiet powstrzymuje się od seksu przed ważnymi wydarzeniami.

W tej kategorii przodują Francuzi, - aż 98% z nich rezygnuje z erotycznych igraszek w przededniu istotnych zdarzeń. Co ciekawe, zarówno paniom, jak i panom w Polsce  daleka jest ta inicjatywa ... wstrzemięźliwość seksualną w takiej sytuacji deklaruje zaledwie 20% rodaków.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: napoleon | Muhammad Ali | seks | odmowa | sportowiec | francuzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy