Reklama

Jak odczytać kobiece sygnały?

Czy jesteś w stanie rozpoznać kobiece sygnały, oznaczające zainteresowanie twoją osobą? Jeśli nie, zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem.

Kobieta, jeśli chce dać do zrozumienia, że jest zainteresowana jakimś mężczyzną, wysyła w jego stronę subtelne sygnały seksualne. Jednak często zdarza się, że mężczyzna nie potrafi ich prawidłowo odszyfrować i traci okazję na nawiązanie bliższej relacji z kobietą.

Gdy kręci przy tobie pupą

Jednym z częściej stosowanych kobiecych trików, który ma skłonić ciebie do odważniejszych kroków, jest kręcenie pupą. Jeśli zauważysz, że twoja koleżanka robi to tylko przy tobie, zacznij się zastanawiać... Poprawianie za luźnych spodni, zapewne ubranych celowo, spod których wystają majteczki, też należy do czynności mających na celu zwrócenie twojej uwagi. Podobnie sprawa ma się z machaniem nogą. Jeśli kobieta ma krótką spódniczkę, siedzi naprzeciwko ciebie i macha nogą, możesz być pewien, że nie robi tego zupełnie przypadkowo.

Reklama

Przybliżanie

Jeśli, na przykład, siedzisz przy komputerze, a kobieta, jak często tylko może, podchodzi do ciebie i nachyla się nad biurkiem, wiedz, że chodzi jej o to, byś poczuł jej seksowny zapach. Jeśli ma odkryty dekolt, robi to, byś zwrócił uwagę na jej atrybuty kobiecości. Często w takich sytuacjach panie obniżają i przyciszają swoje głosy, przez co, po pierwsze, wydają wam się one seksowniejsze, a po drugie, skłaniają was do przybliżenia się w kierunku sygnalizującej zainteresowanie kobiety.

Niby niechcący, oby skutecznie

Zagryzanie ust, bawienie się włosami i gładzenie się po szyi, to kolejne sygnały erotyczne, wysyłane jako komunikat - podobasz mi się. Zainteresowana tobą kobieta może próbować dotykać cię, niby przypadkiem, niby niechcący, i jeśli tylko odwzajemnisz to zalotnym spojrzeniem - wygrałeś.

Życzymy zatem powodzenia w odszyfrowywaniu erotycznych sygnałów.

MT

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zainteresowanie | sygnały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama