Nadchodzi HTC One XXL?

W internecie pojawiło się odrobinę plotek na temat nadchodzącego smartfona od HTC, który ma stać się członkiem flagowej serii One.

Już do jakiegoś czasu mówiło się o tym, że HTC szykuje swoją odpowiedź na Galaxy Note. Nowe urządzenie miało mieć ekran o przekątnej większej niż 5" i potężne podzespoły. Okazuje się, że w najbliższym czasie raczej nie ujrzymy tego rodzaju sprzętu, a nadchodzący HTC One XXL ma być raczej mocniejszą wersją HTC One XL.

Jego sercem byłby nowy, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 wspomagany przez aż 2GB pamięci RAM. Ekran urządzenia będzie miał przekątną 4,7", czyli taką samą, jak dostępny obecnie HTC One X.

Nie potrafimy na razie stwierdzić, na ile te informacje są prawdziwe, ale jesteśmy bardzo ciekawi, jak prezentuje się czterordzeniowy Snapdragon w porównaniu do nowego Exynosa i Tegra 3. Wypuszczenie urządzenia o tak podobnej specyfikacji, co One X byłoby sprzeczne z nową polityką HTC, które obiecało wypuszczać mniejszą ilość, bardziej zróżnicowanych smartfonów. Być może jest to po prostu wariant One X przewidziany dla jednego z amerykańskich operatorów.

Reklama

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | HTC One
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy