Będzie drugi sezon "1670". Polacy pokochali ten serial Netflixa

Jan Paweł i mieszkańcy wsi Adamczycha znów nas będą bawić. Netflix potwierdził właśnie na Instagramie, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem serialu komediowego "1670". Premiera w 2025 roku.

Serial "1670" to komediowa opowieść o szlachcicu, który chce zapisać się na kartach jako największy Jan Paweł w historii Polski. Serial, który miał premierę 13 grudnia 2023 roku, podbił serca widzów i krytyków. Produkcja przez 11 tygodni utrzymywała się w czołowej dziesiątce hitów Netflixa. 

Polska Akademia Filmowa uznała produkcję za najlepszy filmowy serial fabularny nagradzając go statuetką Orła.

Będzie drugi sezon serialu "1670" na Netflix

6 marca Netflix ogłosił, że powstanie drugi sezon serialu "1670", a prace nad produkcją już ruszyły. Za scenariusz ponownie będzie odpowiadał Jakub Rużyłło, a producentami będą Ivo Krankowski i Jan Kwieciński. Za produkcję odpowiada Akson Studio.

Reklama

Rewelacyjne kreacje w serialu "1670" stworzyli Bartłomiej Topa, Martyna Byczkowska, Andrzej Kłak, Katarzyna Herman, Michał Sikorski, Michał Balicki, Dobromir Dymecki, Kirył Petruczuk i Bartosz Gelner.

- Utalentowana obsada i twórcy, na czele z duetem reżyserskim Maciejem Buchwaldem i Kordianem Kądzielą, stworzyli serial niezwykle oryginalny i rezonujący z poczuciem humoru Polaków - mówi Kuba Razowski z Netflixa. - Fakt, że cytaty z serialu na stałe weszły do naszego języka, jest najbardziej wymiernym dowodem fenomenu tej produkcji. 

Premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na 2025 rok.

 Polecamy na Antyweb: Koniec umów na czas nieokreślony. Dwóch operatorów ma plan

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy