Mężczyzno, nie daj się nabrać... na dziecko

Panowie, uważajcie! Kobiety znalazły nowy sposób na wycinanie nam kawałów. Nie mamy nic przeciwko temu, aby pośmiać się z samych siebie, ale ten żart może skończyć się... atakiem serca! O czym mowa?

W internecie furorę robi opcja zakupu... pozytywnego testu ciążowego. W popularnym serwisie aukcyjnym możemy natknąć się na taką ofertę już w cenie 30 zł. Co najlepsze, już w samym opisie aukcji czytamy, że jest to idealny sposób na "zrobienie kawału swojemu wybrankowi".

Sprzedawca reklamuje swój produkt jako "świeży" test, który jest wykonywany przez ciężarną kobietę zaraz przed jego wysłaniem. Do tego oferuje on dyskrecję w dostawie i dostarczenie oryginalnego pudełka, aby całość wyglądała wiarygodnie.

Dalsze powodzeniu "wkrętu" zależy od umiejętności aktorskich dziewczyny, która zdecydowała się na zakup tego przedmiotu.

Reklama

Pamiętajcie, że zostaliście poinformowani. Jeśli myślicie, że wasza druga połówka jest zdolna do wycięcia takiego numeru, to wiedzcie, że jej "kochanie, będziesz ojcem" może mieć drugie dno i być tak naprawdę sprawdzianem twoich reakcji.

Osobiście mamy nadzieję, że pozytywny test ciążowy z aukcji internetowej pozostanie wyłącznie ciekawostką, a panie będą miały na uwadze nasze zdrowie - i to nie tylko psychiczne.

Spotkaliście się kiedyś z podobnym żartem lub padliście ofiarą takowego? Czekamy na wasze komentarze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: test ciążowy | żart | ciąża | Internet | aukcja | zdrowie | dziecko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy