Policja nagrała UFO nad Las Vegas. Kosmici spacerowali w ogrodzie...

UFO miało kształt jasnej, niebieskiej kuli. Na filmie udostępnionym przez policję tajemniczy obiekt wyraźnie wylądował na przedmieściach Las Vegas. Sprawa zaczęła być poważna, kiedy na numer alarmowy 911 zadzwonił przerażony mężczyzna. W swoim ogrodzie dostrzegł wysokich kosmitów.

  • Kamera policji w Las Vegas 30 kwietnia ok. 23:50 zarejestrowała niebieską kulę światła
  • UFO było obserwowane przez wielu świadków w kilku stanach USA
  • Kilkadziesiąt minut później przerażony mężczyzna alarmuje, że w ogrodzie widzi "dziwne istoty" 

Ta historia mogłaby być uznana za kiepski scenariusz do taniego filmu z Hollywood o kosmitach, gdyby nie relacje świadków, a przede wszystkim poruszające materiały udostępnione przez policję. Do nieprawdopodobnego incydentu doszło w Las Vegas 30 kwietnia. Była godzina 23:50, kiedy dwójka policjantów stała obok swojego radiowozu na przedmieściach miasta. W pewnym momencie na niebie zauważyli dziwną, niebieską kulę światła, która z ogromną prędkością leciała w kierunku ziemi. Policjanci w pierwszej chwili uznali, że prawdopodobnie byli świadkami upadku meteorytu lub fragmentu rakiety. Przelot dziwnego obiektu zarejestrowany został przez kamerę jednego z policjantów (w USA wszystkie interwencje policji są nagrywane).

Reklama

Departament Policji Metropolitalnej w Las Vegas potwierdził dziennikarzom telewizyjnego kanału 8 News Now, że nagranie jest prawdziwe. Amerykańskie Stowarzyszenie Meteorytowe (American Meteor Society) zapewniło, że przelot niebieskiego, kulistego UFO po nocnym niebie w tym samym czasie był widziany przez wielu świadków nawet w stanie Utah czy Kalifornii.

Film trafił do mediów społecznościowych i byłby pewnie kolejnym zapisem "intrygującego UFO" na nocnym niebie, gdyby nie to, co wydarzyło się później.

Oni nie są ludźmi!

Około 39 minut później na alarmowy numer 911 zadzwonił mężczyzna mieszkający na przedmieściach Las Vegas. Osoba odbierająca zgłoszenie nie mogła uwierzyć w to, co słyszy. Mężczyzna relacjonował, że na tyłach jego domu zauważył dwie, potężne istoty, które na pewno "nie są ludźmi".

Świadek zapewniał, że istoty nie są ludźmi. W rozmowie z operatorem numeru 911 zaprezentowanej przez telewizyjny kanał 8 News Now słychać ogromne emocje w głosie mężczyzny, który z bliska widział dziwne stwory.

Całe nagranie zarejestrowane przez operatora policyjnego numeru 911 najpierw trafiło do kanału lokalnej telewizji w Las Vegas, a następnie do mediów społecznościowych.

Na miejsce zgłoszenia został wysłany patrol policji. Okazało się, że świadków pojawienia się dziwnych, wysokich istot było więcej. Policjanci byli pod wrażeniem ich relacji.

Funkcjonariusze przeszukali teren w pobliżu miejsca, gdzie pojawiły się niezwykłe istoty. Nie udało się znaleźć żadnych śladów, więc jedynie ograniczono się do spisania relacji świadków. Dziennikarze telewizyjnego kanału 8 News Now ustalili, że w tej sprawie nie będzie prowadzone dochodzenie i została ona zamknięta. Do tej pory nie udało się wyjaśnić, czym był dziwny obiekt zarejestrowany przez kamerę policjantów w Las Vegas.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: UFO | kosmici | las vegas | policja | USA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama