Reklama

Świąteczne gry alkoholowe. Przetrwaj święta!

Na świecie żyją jednostki, które nie znoszą świąt. Na samą myśl o wizytach cioć, karpiu, czy śpiewaniu kolęd robi im się niedobrze. Postanowiliśmy pomóc tym nieszczęśnikom przeżyć święta z uśmiechem na twarzy.

Alkoholowe kolędowanie

Zasady są bardzo proste: Pierwsza osoba mówi pierwszy wers jakiejś kolędy. Druga mówi następny i tak dalej po kolei. Jeśli ktoś zapomni słów, lub nie będzie znał następnego wersu nie pije. Pozostali mogą wychylić kolejkę.

ZOBACZ WIĘCEJ

Kevinowe picie

W tym przypadku zasady są jeszcze prostsze. Jedyną niedogodnością jest chodzenie z butelką nalewki za pazuchą. W tej grze pijamy za każdym razem, kiedy ktoś zacznie narzekać, że zwów w telewizji będzie Kevin, że to już nudne i można by już dać sobie z nim spokój. Pamiętajcie! Nikt nie będzie szkalował Kevina!

Reklama

ZOBACZ WIĘCEJ

Rodzinne pytania

Każdy to zna: Kiedy przyprowadzisz dziewczynę? A ślub? Kiedy doczekam się wnuków? W tym przypadku jedyna odpowiedź, jaka przychodzi na myśl po pytaniu o drugą połówkę, to: Mam ją w kieszeni! Dlatego w tej grze pijemy za każdym razem, kiedy padnie którekolwiek z tych pytań.

ZOBACZ DALEJ

Last Christmas

Piosenka zespołu Wham! jest wyznacznikiem przygotowań do świąt. Kiedy tylko usłyszymy ją w radiu możemy być pewni, że powinniśmy już ubierać choinkę, kupować prezenty i zacząć polowanie na karpia. Także pijemy za każdym razem, kiedy usłyszymy ten świąteczny hymn.

ZOBACZ DALEJ

Choinki i swetry

Teraz opcja dla osób nie mogących żyć bez facebooka. Zadanie jest proste: siadamy przed komputerem lub logujemy się przez telefon i pijemy za każdym razem, kiedy ktoś ze znajomych wrzuci zdjęcie z choinką lub w świątecznym swetrze. Proste, prawda?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: święta | Boże Narodzenie | alkohol

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy