Snapchat - najnowsza aktualizacja niszczy akumulator

Snapchat to wciąż dosyć młoda moda, która ogarnęła wielu użytkowników smartfonów. Z małej firmy Snapchat stał się potęgą, co z kolei pozwala się jeszcze bardziej rozwijać. Jednak jak pokazuje przykład aplikacji na Androida - użytkownicy tej popularnej apki mają problem.

Już kilka miesięcy temu pokazywaliśmy wam ranking najgorszych aplikacji pod względem zużycia energii RAM-u czy też połączenia internetowego. W spicie pojawił się Snapchat’, co już powinno dać autorom do myślenia, że trzeba coś z tym zrobić. Faktycznie, zrobili, ale niestety na gorsze.

Jak donosi wielu użytkowników z całego świata, a także i autor tego newsa, po ostatniej aktualizacji tej aplikacji poziom akumulatora drastycznie spada jeśli nie wyłączymy jej z procesów działających w tle. W przypadku flagowych smartfonów proces ten jest najbardziej widoczny - można znaleźć osoby, którym chociażby LG G4 czy też HTC One M9 kompletnie rozładowuje się po 3 godzinach, a wszystkiemu winny Snapchat działający w tle.

Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnego stanowiska autora niechlubnego, powyższego bohatera, ale poprawki powinny pojawić się szybko.

Reklama

Korzystacie z aplikacji Snapchat? Macie z nią problemy? Dajce nam znać w komentarzach.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Snapchat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy