Latający spodek na zdjęciu z Marsa?

Na jednym ze zdjęć powierzchni Marsa wykonanym za pomocą kamery MSSS (Malin Space Science Systems) zamontowanej na pokładzie orbitera Mars Global Surveyor, wypatrzono coś, co wygląda jak UFO w kształcie spodka.

Wirtualni archeolodzy są niezmordowani. Analizy ogólnodostępnych zdjęć powierzchni Marsa przynoszą nam wciąż kolejne zaskoczenia. Całkiem poważnie rozmawia się już o tym, że Czerwona Planeta została zniszczona na skutek wojny jądrowej. Wskazują na to nie tylko liczne artefakty, ale też pozostałości charakterystycznych izotopów radioaktywnych.

Teraz, jakby na fali tych rewelacji, wskazuje się na zdjęcie powierzchni Marsa wykonane jeszcze w 2005 roku za pomocą należącego do NASA orbitera MGS. Do tej pory nikt nie widział na nim nic szczególnego, ale teraz zauważono dziwny dyskoidalny obiekt, który wyraźnie odznacza się na tle otoczenia.

Reklama

Oczywiście, sceptycy powiedzą, że to po prostu nietypowa rzeźba terenu i być może tak właśnie jest, ale nie dowiemy się tego, zanim znajdujące się na orbicie Marsa ziemskie orbitery nie spróbują sfotografować ponownie tego miejsca. Potwierdzając lub wykluczając jego sensacyjny charakter.

Innemedium.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy