Dekoder polsat soundbox 4K z Dolby Atmos® trafił do oferty Polsat Box

Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o platformę Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Wbudowane 4 głośniki, wykorzystujące technologię Dolby Atmos®, zapewniają czysty i głęboki dźwięk immersyjny, zoptymalizowany przez renomowaną firmę Bang & Olufsen. Urządzenie jest przystosowane do odbioru kanałów telewizyjnych zarówno przez satelitę, jak i internet, także w jakości 4K.

Polsat Box wprowadził do oferty nowy, oparty o platformę Android TV dekoder polsat soundbox 4K. Wbudowane 4 głośniki, wykorzystujące technologię Dolby Atmos®, zapewniają czysty i głęboki dźwięk immersyjny, zoptymalizowany przez renomowaną firmę Bang & Olufsen. Urządzenie jest przystosowane do odbioru kanałów telewizyjnych zarówno przez satelitę, jak i internet, także w jakości 4K.
Nowy dekoder w ofercie Polsat Box /materiały prasowe

Najnowszy dekoder Polsat Box jest wyjątkowy dzięki świetnemu designowi i nowoczesnym funkcjom, a przede wszystkim zapewnia nowe podejście do tworzenia centrum domowej rozrywki.

Dekoder polsat soundbox 4K został przygotowany przez Cyfrowy Polsat wspólnie z firmą Sagemcom, która we współpracy z globalną prestiżową marką audio Bang & Olufsen udoskonaliła dźwięk i zastosowała w urządzeniu technologię Dolby Atmos firmy Dolby. W efekcie polsat soundbox 4K zapewnia użytkownikom zaprojektowany przez inżynierów akustyki z Bang & Olufsen czysty i głęboki dźwięk immersyjny Dolby Atmos, pochodzący aż z 4 wbudowanych głośników.

Reklama

Dekoder obsługuje komendy głosowe poprzez pilota Bluetooth oraz standard komunikacji Wi-Fi 6 (2,4 GHz i 5 GHz), który pozwala uzyskać niedostępną do tej pory przepustowość. Dzięki platformie Android TV daje łatwy dostęp do sklepu Google Play, a w nim m. in. serwisów wideo, np. Polsat Box Go, HBO Max, Disney+ czy YouTube. Wbudowany Chromecast umożliwia łatwe, strumieniowe przesyłanie wideo i audio z telefonu lub tabletu na telewizor, a funkcje TimeShift, reStart, CatchUP i nPVR - przewijanie, pauzowanie, oglądanie od początku czy nagrywanie wybranych treści.

Oferty z dekoderem polsat soundbox 4K

Z dekodera polsat soundbox 4K mogą korzystać użytkownicy telewizji satelitarnej oraz kablowej IPTV (po podłączeniu go do internetu w obydwu przypadkach). Oznacza to, że kanały telewizyjne można oglądać przez satelitę albo internet, a funkcja DUO pozwala na swobodne przełączanie pomiędzy tymi technologiami w ramach tej samej oferty TV i jednej opłaty za pakiet.

Dekoder polsat soundbox 4K jest dostępny w ofercie telewizji satelitarnej/kablowej IPTV ze wszystkimi pakietami ze stałym zobowiązaniem od 30 zł - za 1 zł na start, a potem 30 zł/mies. Można do niego również dobrać dodatkowe dekodery, aby korzystać z usługi Multiroom.

Najważniejsze cechy i funkcje dekodera polsat soundbox 4K:

·         Wyjątkowy dźwięk immersyjny dzięki zastosowaniu pionierskiej technologii Dolby Atmos, która oferuje najwyższej jakości, wielowymiarowe wrażenia z rozrywki, dodając warstwy wykraczające poza tradycyjny dźwięk przestrzenny. Niezależnie od tego, czy gramy w gry, oglądamy mecz, ulubiony program lub film, czy słuchamy nowego utworu immersyjny dźwięk Dolby Atmos zapewnia nam dodatkowe doznania i pozwala usłyszeć i poczuć więcej (dotyczy materiałów przygotowanych w Dolby Atmos).

·         Platforma Android TV dająca łatwy dostęp do topowych aplikacji i gier w Google Play, m.in. Polsat Box Go, Disney+, HBO Max, YouTube.

·         Maksymalna jakość wideo 4K - doskonała jakość obrazu, dzięki której można zobaczyć jeszcze więcej szczegółów, dynamiki, kolorów i odcieni.

·         Pilot Bluetooth z wyszukiwaniem głosowym - za pomocą głosu można nie tylko w prosty sposób wyszukiwać filmy, seriale i programy, ale także sterować urządzeniem, przewijać, nagrywać treści czy zmieniać kanały.

·         Wbudowane Wi-Fi 6 - automatyczne wyszukiwanie dostępnych sieci Wi-Fi i łatwe podłączenie do internetu. Urządzenie wykorzystuje dwie różne częstotliwości Wi-Fi - 2,4 GHz i 5 GHz.

·         Funkcja DUO - możliwość oglądania kanałów TV przez satelitę lub internet. Abonent sam decyduje o źródle sygnału telewizyjnego - satelita czy telewizja kablowa IPTV. Może je zmieniać, kiedy chce i tak często, jak chce, w ramach tego samego pakietu TV.

·         Nowoczesne i intuicyjne menu - niezwykle łatwy i wygodny dostęp do kanałów, funkcji i treści na życzenie - w nowoczesnej i estetycznej oprawie graficznej.

·         Funkcje nieliniowe - CatchUp (oglądaj określone programy nawet 7 dni po emisji), TimeShift (zatrzymuj i cofaj określone programy do 3 godzin), reStart (oglądaj określone programy od początku, maks. do 3 godzin wstecz), nPVR (nagrywaj w chmurze określone programy).

·         Wbudowany Chromecast umożliwiający łatwe, strumieniowe przesyłanie treści z urządzeń mobilnych na telewizor.

Więcej informacji na temat nowego dekodera.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy