Reklama

Bądź superbohaterem na siłowni

Firma Under Armour zaprezentowała nową kolekcję podkoszulków przeznaczonych do ćwiczeń na siłowni. Dzięki nim przynajmniej odrobinę upodobnimy się do ulubionych bohaterów komiksów.

Superman - dzięki tej koszulce może nie staniemy się najbardziej rozpoznawalnym superherosem świata, ale istnieje spora szansa, że ktoś nas z nim pomyli. W końcu charakterystyczny symbol "S" znają dosłownie wszyscy.

Iron Man - ekscentryk i miliarder Tony Stark niebywałą siłę i sprawność fizyczną zapewnia w głównej mierze swojej naszpikowanej najnowszą technologią zbroi. Koszulka Under Armor  z jej podobizną nie zapewnia sławy i pieniędzy, ale pomaga upodobnić się do komiksowego bohatera.

Batman - Mroczny Rycerz przed nocnymi eskapadami w celu ochrony mieszkańców Gotham City sporo ćwiczy by nie wypaść z formy. Niewykluczone, że wylewając pot w bat-jaskini ma na sobie właśnie taką koszulkę.

Reklama

Kapitan Ameryka - symbol na koszulce to tarcza, którą Steve Rogers, fikcyjny bohater II Wojny Światowej, walczył nie tylko z nazistami, ale nawet przybyszami z innych planet. Wam z pewnością pomoże w walce z ciężarami, bieżnią i "atlasem".

Hulk - według komiksowej fikcji zielonoskóre, ponad dwumetrowe alter ego doktora Bruce’a Bannera jest najsilniejszą istotą na Ziemi. Największym kozakom na siłowni koszulka ta będzie pasować jak ulał.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: siłownia | Superman | Under Armour | Spider-Man

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy