Twoja playlista Spotify trafi do butelki. Sprawdzisz ją za rok

Wyślij do przyszłości to, czego słuchasz dzisiaj. Playlista w butelce to nowa opcja dostępna w popularnej aplikacji do słuchania muzyki, czyli Spotify. W styczniu 2024 roku dowiesz się, co było na twoim muzycznym topie.

Aby skorzystać z funkcji Playlista w butelce, musisz się upewnić, że masz zaktualizowaną aplikację. Stworzona playlista przyjdzie do ciebie dokładnie za rokw styczniu 2024.

Funkcja ta działa do końca stycznia. W lutym nie będzie już można z niej skorzystać, pamiętaj więc o ograniczeniu czasowym. Playlista w butelce dostępna jest w 27 krajach, w tym w Polsce, a skorzystają z niej zarówno użytkownicy darmowego Spotify, jak i posiadacze kont premium, na smartfonach z Androidem oraz iOS-em.

Reklama

Jak wysłać sobie Playlistę w butelce?

  1. Po uruchomieniu aplikacji powinno nam się wyświetlić powiadomienie o możliwości skorzystania z nowej funkcji, ale możemy też po prostu udać się na spotify.com/playlistinabottle w przeglądarce, co przeniesie nas do odpowiedniej sekcji w apce.

  2. Następnie musimy wybrać naszą kapsułę czasu. Do wyboru mamy zwyczajną butelkę, minikieszonkę w dżinsach, automat z gumami balonowymi, kuferek śniadaniowy, pluszowego misia i... żołędzia. Być może są to nieco niestandardowe propozycje do przechowania playlisty, ale skoro i tak korzystamy z nich jako z kapsuły czasu...

  3. Gdy już dokonamy wyboru i klikniemy "Dalej", zostanie nam zadanych kilka pytań. Będą od nas wymagały wskazania np.: utworu, który "musisz usłyszeć na żywo w 2023 roku" czy "kojarzy Ci się z bliską osobą". Jeśli wylosowane pytanie nam się nie spodoba, możemy też kliknąć "Nowe pytanie", jakie oczywiście ukaże nam nowe.

  4. Tak stworzoną playlistę "zapieczętujemy" i... za pomocą kliknięcia wysyłamy w przyszłość!

  5. Spokojnie możemy się spodziewać, że playlista będzie dla nas niespodzianką, bowiem istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że do tego czasu zapomnimy o tym, że ją zrobiliśmy.

Skorzystaliście już ze Spotify Wrapped?

Spotify wypuściło jeszcze jedną atrakcyjną funkcję w ostatnim czasie. Dzięki kilku kliknięciom dostaniemy nasze podsumowanie muzyczne 2022 roku. Sprawdzimy, jakich utworów, zespołów oraz gatunków najczęściej słuchaliśmy, a także ile faktycznie zajęło nam to czasu. Zobacz, jak zrobić swoje Spotify Wrapped i poznaj, co królowało w twoich słuchawkach w ubiegłym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Spotify

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy