O której godzinie przylatuje Biden? Utrudnienia w Warszawie

Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena jest jednym z najbardziej wyczekiwanych i najważniejszych wydarzeń tego tygodnia. O której godzinie przyleci do Polski? Można spodziewać się utrudnień w Warszawie.

Druga wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena będzie prawdopodobnie najważniejszym wydarzeniem tego tygodnia. Początkowo amerykański przywódca miał przylecieć 20 lutego z trzydniową wizytą. Ostatecznie została ona skrócona do dwóch dni i rozpocznie się we wtorek. Dzisiaj Joe Biden przybył z niespodziewaną wizytą do stolicy Ukrainy, Kijowa.

O której godzinie Joe Biden przyleci do Polski?

Szczegóły dotyczące wizyty trzymane są w tajemnicy niemal do samego końca. Stąd wiadomo na razie, że wizyta rozpocznie się we wtorek rano, 21 lutego. Jak dotąd nie podano informacji o konkretnej godzinie. Air Force One z prezydentem Stanów Zjednoczonych na pokładzie, przyleci na Lotnisko Chopina w Warszawie. To największy port lotniczy w Polsce, dodatkowo oprócz części cywilnej posiada część wojskową, na której wyląduje samolot prezydenta USA.

Reklama

Czy w związku z wizytą Joe Bidena pojawią się utrudnienia w Warszawie?

Wydzielenie części lotniska, która przyjmuje gości VIP, pozwoli najprawdopodobniej ograniczyć wszelkie utrudnienia. Te mogą się pojawić na drogach dojazdowych do lotniska od centrum Warszawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wizyta Joe Bidena w Polsce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama