Rozszerzenia i wtyczki do YouTube to prawdziwe złoto. Sprawdź!

Oglądanie filmów na YouTube stało się codziennością dla wielu użytkowników. Choć platforma oferuje kilka opcji ustawień, które umożliwiają wygodniejszą współpracę, nie ma tam wszystkich potrzebnych dodatków. W tym przypadku pomocne mogą okazać się rozszerzenia do YouTube. Oto najlepsze i najbardziej przydatne wtyczki, które zoptymalizują działanie serwisu.

YouTube to najpopularniejszy serwis udostępniający multimedia w sieci. Aby oglądać filmy na YouTube nie trzeba być zarejestrowanym. Rejestracja jest wymagana w przypadku przesyłania własnych filmów, a także tworzenia playlisty i korzystania z dodatkowych funkcji serwisu.

Użytkownicy YouTube mają także dostęp do wielu rozszerzeń, które tworzone są z myślą o przeglądarkach internetowych. Dzięki temu korzystanie z serwisu za pomocą Chrome, Firefox, Opera lub Microsoft Edge będzie przyjemniejsze i dopasowane do potrzeb użytkownika. Oto najlepsze wtyczki do YouTube w 2023 roku.

Reklama

Enhancer for YouTube™ – wtyczka

Rozszerzenie Enhancer for YouTube™ znacząco zwiększa funkcjonalność odtwarzacza zintegrowanego z usługą YouTube. Po zainstalowaniu tej wtyczki użytkownik może kontrolować poziom głośności oraz tempo odtwarzania filmu za pomocą scrolla. Rozszerzenie pozwala także pozbyć się reklam, a także umożliwia tworzenie własnych motywów kolorystycznych oraz wyświetlanie większego okna odtwarzania. Dodatek jest dostępny dla przeglądarek Chrome, Firefox, Safari oraz Opera.

Volume Master – kontroler głośności

Wielu użytkowników nieustannie szuka sposobów, jak zwiększyć głośność filmów na Youtube. Rozwiązaniem jest wtyczka Volume Master - kontroler głośności. To rozszerzenie pozwala zwiększyć poziom głośności aż o 600 proc. osobno dla każdej karty w przeglądarce internetowej. Dodatek dostępny jest dla przeglądarki Chrome.

uBlock Origin – blokowanie reklam

uBlock Origin to świetny dodatek, który pozwala skutecznie blokować reklamy na YouTube. Działanie wtyczki opiera się na zastosowaniu wielu zestawów filtrów, które sortują treść i pozwalają na wyświetlanie się wyłącznie pożądanych informacji. uBlock Origin to rozszerzenie, które dostępne jest dla przeglądarek internetowych Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge oraz Safari.

Video Screenshot – zrzut ekranu

Video Screenshot to przydatna wtyczka, która pozwala zrobić zrzut ekranu wideo z YouTube i zapisać obraz w komputerze bez korzystania ze skrótów klawiszowych i przycinania ramek odtwarzacza. Po naciśnięciu przycisku aparatu zrzut ekranu jest zapisywany w folderze pobranych plików w formacie JPG lub PNG. Z wtyczki można korzystać w przeglądarce Chrome oraz Firefox.

Paradify – Youtube to Spotify

Wtyczka Paradify do przeglądarki Chrome umożliwia użytkownikowi dodawanie dowolnych utworów z YouTube do listy Spotify. Jak to działa? Po zainstalowaniu wtyczki w odtwarzaczu pojawi się ikona Spotify. Po kliknięciu w nią wybrany utwór natychmiast zapisze się na koncie w nowym folderze.

Bookmark It – dodawanie zakładek

Bookmark It to przydatna wtyczka, która pozwala na dodawanie zakładki w dowolnym momencie wideo. Dzięki temu można odtwarzać filmy dodane do zakładek od interesujących nas fragmentów - bez konieczności szukania ich. Aby dodać zakładkę do filmów na YouTube, wystarczy nacisnąć "B" na klawiaturze, co sprawia, że rozszerzenie intuicyjne.

Zobacz także:

YouTube zniknął z telewizora. Pomoże reset aplikacji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: youtube

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy