Rekordzista "1 z 10" powraca. Artur Baranowski weźmie udział w kolejnym teleturnieju

Pan Artur Baranowski zachwycił całą Polskę swoją wiedzą w teleturnieju "Jeden z Dziesięciu", zdobywając maksymalną liczbę punktów w finale. Teraz rekordzista weźmie udział w innym znanym programie.

Wyczynem pana Artura Baranowskiego żyła pod koniec ubiegłego roku cała Polska. Uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" w finale wyprzedził swoich przeciwników i odpowiedział na pierwsze trzy pytania, co dało mu prawo do wskazania uczestnika, który miałby odpowiedzieć na następne pytanie. Formuła programu pozwala jednak na wzięcie pytania na siebie, co pan Artur wykorzystał i sam bezbłędnie odpowiedział wszystkie 37 pytań (przypomnijmy, że w finale pytań jest 40). Zdobył wówczas 773 punkty za odpowiedzi i 30 za zachowane szanse, co dało mu łącznie wynik 803 punktów. To nie tylko absolutny rekord programu, ale i maksymalna liczba punktów, jakie w ogóle da się uzyskać w finale. 

Reklama

Taki wynik dał mu prawo do wzięcia udziału w Wielkim Finale "Jednego z Dziesięciu". Niestety, według oficjalnych doniesień w drodze na nagranie zepsuł mu się samochód i nie był w stanie dotrzeć do studia, które znajduje się w Lublinie, w związku z czym odcinek nakręcono bez niego.

Mistrz "Jednego z Dziesięciu" idzie po nagrodę główną do innego teleturnieju

Nic dziwnego, że tamta sytuacja mogła pozostawić u rekordzisty pewien niedosyt. Teraz postanowił wziąć udział w kolejnym teleturnieju, co zdradził jego prowadzący. O jaki program chodzi?

Radosław Kotarki, popularyzator wiedzy, twórca kanały Polimaty na YouTube został nowym prowadzącym teleturniej "Va Banque". W ostatnim odcinku podcastu Podsiadło&Kotarski powiedział, że w drugim odcinku, który poprowadzi, jednym z uczestników będzie właśnie pan Artur.

Dodał też, że będzie starał się "zdjąć to ciśnienie z niego", aby nie czuł presji, jak rekordzista "Jednego z Dziesięciu" poradzi sobie teraz. Ma być przyjemna atmosfera na zasadzie "panie Arturze, spokojnie, luzik, bawimy się".

Program zostanie wyemitowany 3 kwietnia.

***

Bądź na bieżąco i zostań jednym z 90 tys. obserwujących nasz fanpage - polub Geekweek na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jeden z dziesięciu | teleturniej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy