Gdzie oglądać premierę Samsunga S24? Dziś Galaxy Unpacked

17 stycznia o godzinie 19:00 premiera nowego Samsunga Galaxy - S24 we wszystkich odmianach - tej standardowej, Plus i Ultra. W San Jose pokazane zostaną najnowsze Samsungi, ale nie tylko. Zaprezentowane mają być też rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. Czym nas zaskoczy Samsung?

Podczas Samsung Unpacked 2024 zadebiutują flagowe smartfony koreańskiego producenta: 

Oprócz telefonów zapowiadane jest rozwiązanie nazwane Galaxy AI. Od kilku miesięcy w internecie przewijały się plotki o tym, że S24 ma mieć wiele funkcji opartych na sztucznej inteligencji, a Samsung potwierdził to zajawką konferencji. AI może odegrać duże znacznie w oprogramowaniu aparatów fotograficznych nowych telefonów koreańskiej marki. Na szczegóły musimy jednak poczekać jeszcze kilka godzin. 

Tak jak w poprzednich latach, także Samsung Unpacked 2024 będzie można zobaczyć na żywo na YouTube. Początek w środę o godzinie 19:00 czasu polskiego. 

Reklama

Data Samsung Unpacked zbiega się ze startem przedsprzedaży serii Galaxy S24. Z poprzednich premier możemy się jedynie domyślać, że najnowszy Samsung trafi na sklepowe półki na przełomie stycznia i lutego. 

Jaki będzie najnowszy Samsung S24? Reporter Geekweeka jest na miejscu w San Jose. Jego pierwsze relacje zaraz po rozpoczęciu konferencji Samsung Unpacked 2024.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy