Samsung zaprasza na Unpacked. Jakie produkty zobaczymy?

Samsung potwierdził termin najbliższej konferencji Unpacked, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. W trakcie wydarzenia, które zostanie zorganizowane w Paryżu, zobaczymy składane smartfony Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6. Na tym nie koniec, bo nowych produktów będzie więcej.

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że druga z tegorocznych konferencji Samsung Unpacked (pierwsza odbyła się w styczniu) jest planowana na lipiec. Producent przerwał milczenie i potwierdził termin wydarzenia. Na fanów produktów koreańskiej marki czeka sporo nowości.

Data konferencji Samsung Unpacked

Samsung przekazał, że datą najbliższej konferencji Unpacked jest 10 lipca. Tego dnia odbędzie się specjalne wydarzenie i na miejsce wybrano stolicę Francji, czyli Paryż. Miasto to również wymieniane było wcześniej w przeciekach.

Reklama

Wybór Paryża nie jest zaskoczeniem, bo Samsung upodobał sobie to miejsce i organizował tam podobne wydarzenia już wcześniej. Ponadto w przeszłości nawiązywał współpracę z francuskimi kreatorami i w ten sposób powstawały specjalne wersje produktów.

Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 oraz smartwatche

Konferencja Unpacked przyniesie nam premierę dwóch nowych smartfonów ze składanymi ekranami. Są to Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6, które nie będą rewolucyjnymi telefonami, ale wprowadzą do serii liczne ulepszenia. Obejmą one ekrany, procesory czy aparaty fotograficzne.

W trakcie wydarzenia zostaną również zaprezentowane nowe smartwatche z serii Samsung Galaxy Watch 7 oraz nowość w portfolio, którą będzie model z dopiskiem Ultra. Zegarek ma rywalizować o klientów z Apple Watch Ultra.

Inteligentny pierścień Samsung Galaxy Ring

Przy okazji w trakcie Unpacked powinniśmy dowiedzieć się więcej o inteligentnym pierścieniu Galaxy Ring. Samsung zajawił go w styczniu, a potem pokazał w trakcie MWC 2024 w Barcelonie. Rynkowa premiera tego gadżetu musi być już bardzo blisko i szczegóły zapewne poznamy w trakcie wydarzenia w Paryżu.

Z pewnością duży nacisk zostanie również położony na funkcje oparte na sztucznej inteligencji. Samsung zapowiada, że w trakcie wydarzenia zostanie pokazany kolejny rozdział Galaxy AI, czyli pakietu wprowadzonego wcześniej w tym roku wraz z serią S24.

Niedługo po Unpacked ruszy przedsprzedaż nowych produktów. Producent już teraz umożliwia odbiór zniżki w wysokości 250 zł na nowy sprzęt. Ponadto uruchomiono konkurs, gdzie można wygrać voucher o wartości 1000 zł. Wydarzenie będzie oczywiście można oglądać na żywo.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy