AirPods

AirPods to słuchawki bezprzewodowe marki Apple dostępne w sprzedaży od 2016 roku. Wprowadzono je na rynek razem z iPhone 7 i to w kilku wersjach, m.in. AirPods czy AiPods Max.
AirPods - najważniejsze informacje
Słuchawki bezprzewodowe AirPods 3. /materiały prasowe

AirPods - najważniejsze informacje

  • Marka:

  • Rodzaj/Typ:

    słuchawki

  • Rok uruchomienia produkcji:

    2016

AirPods – opis produktu

AirPodsy wyróżniają się na rynku przede wszystkim atrakcyjnym designem. Do zakupu zachęca także ich specyfikacja techniczna słuchawek bezprzewodowych firmy Apple.

Słuchawki AirPods zostały wyposażone w mikrofon, a także w przyspieszeniomierz, który wykrywa mowę. W ten sposób możesz wyeliminować szum z otoczenia, co przydaje się przy rozmowie. Podnosi to ogólny komfort użytkowania słuchawek. To również doskonała propozycja dla prawdziwych miłośników wysokiej jakości brzmienia.

Słuchawki z serii AirPods można połączyć z każdym źródłem dźwięku za pośrednictwem Bluetooth, jednak najwyższą jakość osiąga się z urządzeniami Apple: iPhone'ami, iPadami, zegarkami Apple Watch czy komputerami Mac. 

Słuchawki z łatwością wykorzystasz także do Apple TV czy Apple Music.

Jeśli zdecydujesz się na zakup bezprzewodowych słuchawek Apple, zwróć także uwagę na żywotność baterii oraz szybkość ładowania.

AirPodsy ładuje się za pośrednictwem kabla lightning i odbywa się w imponującym tempie. Wystarczy nawet 5 minut, aby móc odtwarzać muzykę przez słuchawki przez godzinę. W przypadku AirPods ładowarka pełni jednocześnie funkcję etui ładującego. Słuchawki od Apple mogą na pełnym ładowaniu pracować przez 5 godzin, co stanowi naprawdę dobry wynik w porównaniu do konkurencji. 

AirPods – ciekawostki

Słuchawki AirPods są wyposażone w tryb przezroczystości. W efekcie użytkownik ma możliwość słuchania odtwarzanych dźwięków ze słuchawek przy jednoczesnym słuchaniu tego, co dzieje się w otoczeniu. 

To funkcja wyjątkowo praktyczna dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. W tych słuchawkach bezprzewodowych jest dostępny również system odpowietrzania. Ma on na celu wyrównanie ciśnienia. 

Apple twierdzi, że taka technologia umożliwia uzyskanie najwyższego komfortu przy długotrwałym użytkowaniu słuchawek bezprzewodowych.

AirPods - Wiadomości