Aplikacja Biedronka nie działa. Jak ją pobrać i zaktualizować?

Aplikacja sklepu Biedronka jest jedną z najpopularniejszych w Polsce. Wielu jej użytkowników skarży się, że nie działa. I tak rzeczywiście jest, ale dotyczy to starszej wersji platformy. Biedronka właśnie udostępniła nową aplikację i poprzednią należy zaktualizować.

Biedronka kilka tygodni temu udostępniła nową aplikację na telefony, w której wprowadzono sporo nowości. Wtedy też zapowiedziano, że starsze oprogramowanie będzie aktywne przez jakiś czas, ale potem przestanie działać. Słowa dotrzymano i część użytkowników aplikacji Biedronka nie wie, co zrobić, żeby z niej skorzystać.

Reklama

Jak pobrać i zaktualizować aplikację Biedronka?

Jak zapowiedziano, tak zrobiono i starsza aplikacja Biedronki przestała działać. Użytkownicy nie mają więc dostępu do jej funkcji, w tym dekowanych ofert, z których można korzystać każdego dnia w sklepach stacjonarnych dyskontu. Problemom można jednak zaradzić.

Aplikacja Biedronki musi być po prostu zaktualizowana do nowej wersji, którą udostępniono klientom kilka tygodni temu. W tym celu na telefonie należy udać się do Google Play (telefony z systemen Android) lub App Store (iPhone'y z iOS) i następnie wyszukać na liście oprogramowanie. Potem trzeba skorzystać z przycisku Aktualizuj, który sprawi, że poprzednia wersja zainstalowana na smartfonie zostanie podmieniona na nowszą.

Po aktualizacji aplikacji użytkowników czeka nowa plansza powitalna. W niej należy wyrazić zgodę na zmiany wprowadzone w regulaminie, co jest konieczne w przypadku dalszej chęci korzystania z oprogramowania.

Co nowego w aplikacji Biedronka?

Jeśli po raz pierwszy uruchomicie nową aplikację sklepu Biedronka, to czeka was sporo zmian. Twórcy platformy uaktualnili jej interfejs, który dostosowano pod kątem większej rozdzielczości ekranów. Następnie mamy wsparcie dla ciemnego motywu, czym można zarządzać w ustawieniach. Wśród nowości znajduje się także wbudowana w aplikację lista zakupów, która jest przydatnym dodatkiem.

Przy okazji aplikacja Biedronki niedawno została udostępniona w kolejnym sklepie z oprogramowaniem. To AppGallery i to oznacza, że mogą z niej korzystać również właściciele telefonów marki Huawei bez zainstalowanych usług Google.

Ponad 10 milionów użytkowników aplikacji Biedronka

Aplikacja Biedronki to prawdziwy hit w naszym kraju. W Polsce korzysta z niej aż 10,5 mln użytkowników i udostępnienie jej w AppGallery zapewne poszerzy grono. W 2023 r. dyskont chwalił się, że karty Moja Biedronka wydano w liczbie aż 17 mln egzemplarzy. Wtedy z aplikacji korzystało około 9 mln osób. Widzimy więc, że liczba użytkowników cały czas rośnie.

Konkurent Biedronki, czyli Lild, również z własną aplikacją odniósł na naszym rynku wielki sukces. Po roku od jej udostępnienia (co nastąpiło w kwietniu 2019 r.) korzystało z niej aż 6,5 mln Polaków.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | aplikacje mobilne | Google Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama