Google Chrome z nowościami. Lepsze wyszukiwanie przy słabym internecie

Google Chrome to popularna przeglądarka internetowa, która ciągle jest rozwijana. Firma ogłosiła nowe funkcje i wśród nich jest lepsze wyszukiwanie w przypadku słabych połączeń z internetem. Ponadto Google Chrome w sugestiach zwróci teraz więcej wyników obejmujących obrazy.

 

Google Chrome jest bezapelacyjnie najpopularniejszą przeglądarką internetową na całym świecie. Używa jej blisko 2/3 wszystkich internautów. W lutym 2024 r. jej rynkowy udział wynosił ponad 65 proc. Teraz dowiadujemy się, że w aplikacji dodano nowe funkcje oraz udoskonalenia obejmujące wyszukiwanie.

Słaby internet? Dla Google Chrome to nie problem

Google w Chromie postanowiło rozwiązać jeden z największych problemów zgłaszanych przez internautów. Są to uniedogodnienia obejmujące wyszukiwanie w przypadku słabego połączenia z internetem. Wprowadzono zmiany, które obejmują dostarczanie lepszych sugestii także w takich warunkach.

Reklama

Google wyjaśnia, że Chrome będzie teraz prezentować lepsze wyniki niezależnie od jakości połączenia z internetem. Dotyczy to także scenariuszy w trakcie korzystania z trybu Incognito, który zapewnia przeglądanie w prywatności.

Następnie mamy więcej graficznych sugestii w wynikach wyszukiwania. Pojawiają się one pod paskiem, gdzie wpisywane są szukane frazy. Opcja została przygotowana z myślą o szerszej kategorii dla poszukiwanych zagadnień. Ponadto Chrome od teraz ma dostarczać trafniejsze sugestie wyszukiwania na podstawie tego, czego szukają inni użytkownicy.

Nowości z Google Chrome już wdrażane

Nowe funkcje z przeglądarki Google Chrome są już udostępniane dla użytkowników. Część z nich dotyczy wyłącznie aplikacji mobilnej na urządzenia z Androidem oraz iOS, jak jest w przypadku większej liczby obrazów w sugestiach wyszukiwania. Gigant wyjaśnia, że proces wdrażania nowości będzie prowadzony etapami. Dlatego może upłynąć trochę czasu do momentu, aż opcje pojawią się u wszystkich użytkowników. Jeśli jeszcze ich nie widzicie, to cierpliwości. Wkrótce będą dostępne.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy