Jak tanio nadać małe przesyłki? InPost udostępnia opcję Mini Paczka

Zastanawiacie się nad tym, jak tanio nadać małe przesyłki? Z pomocą przychodzi InPost, który do oferty własnych usług wprowadza nową opcję o nazwie Mini Paczka. W ten sposób można nadawać niewielkie przesyłki i listy. Cena usługi nie jest wygórowana.

InPost do tej pory miał w cenniku trzy rozmiary dla nadawanych przesyłek. Teraz popularny dostawca paczek poinformował o dodaniu czwartej opcji. Przypadnie ona do gustu tym z was, którzy szukają sposobu na nadawanie małych przesyłek za niewielką opłatą.

Mini Paczka opcją dla szukających, jak tanio nadać małe przesyłki

InPost wprowadził czwarty rozmiar dla przesyłek, który został nazwany Mini Paczką. Jak nietrudno się domyślić, jest to usługa skierowana do osób szukających sposobu na nadawanie przesyłek o małych gabarytach. Mogą to być na przykład listy, ale nie tylko.

Reklama

InPost wyjaśnia, że wymiary przesyłki nadawanej z opcją Mini Paczka muszą zawierać się w przedziale od 10 × 15 cm do 4 × 23 × 40 cm. Ponadto jej waga nie może przekraczać 3 kg. Ta zmiana jest istotna względem "małych" przesyłek nadawanych u tego dostawcy, bo mogły one ważyć nawet 25 kg.

Ile kosztuje Mini Paczka w firmie InPost?

Usługa Mini Paczka została wyceniona przez InPost na kwotę 11,99 zł w przypadku nadania w Paczkomacie i odbiorze w tego typu punkcie. Natomiast dostawa kurierem jest droższa i wiąże się z wydatkiem 14,99 zł. Jest to więc o 5 zł mniej w porównaniu do cen usług dla dotychczasowych małych paczek.

Nie jest to najtańsze rozwiązanie na rynku. Nadanie listu poleconego w placówce Poczty Polskiej jest o kilka zł tańszą usługą (dla przesyłek ekonomicznych). Co nie zmienia faktu, że Polacy przyzwyczaili się do Paczkomatów i nowa opcja z pewnością znajdzie zainteresowanie wśród klientów, którzy preferują taki sposób nadawania przesyłek. Firma dodaje, że etykietę można stworzyć bezpośrednio w aplikacji i bez wychodzenia z domu. Natomiast samo umieszczenie paczki możliwe jest bez kolejek przez 24 godziny oraz siedem dni w tygodniu.

Mini Paczka jest już dostępna i można z niej skorzystać w aplikacji InPost Mobile dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS i telefony marki Huawei (z AppGallery). Wkrótce usługa zapewne pojawi się także na stronie internetowej firmy, skąd również można nadawać przesyłki.

Polecamy na Antyweb: To jeden z wrogów człowieka w kosmosie. Wkrótce możemy go pokonać!

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: InPost | Paczki | przesyłki | aplikacje mobilne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy