Reklama

Kochaj się w upale! To gwarancja rozkoszy

Wiele dyskutuje się o przyjemności jaką może dawać seks i jak osiągnąć największą. Naukowcy pochylili się nad tym problemem.

Do tej pory większość ludzi skupiała się na odpowiednich pozycjach, wymyślnych figurach, na odpowiedniej grze wstępnej, czy aspekcie psychologicznym.

Oczywiście jest to bardzo ważne. Będąc zdenerwowanym, czy przestraszonym z udanego seksu będą nici... Od wielu lat badacze zajmują się poszukiwaniem przyczyn braku orgazmu i spadku libido.

Impotencja i spadek libido to dość częsty problem w obecnych czasach. Winny jest w tym przypadku styl życia, jaki prowadzimy i sposób, w jaki się odżywiamy.  

Częściej na impotencję cierpią mężczyźni, którzy objadają się fast-foodami i siedzą całymi dniami przed telewizorem niż ci, którzy dbają o dietę i starają się przynajmniej trzy razy w tygodniu uprawiać sport.

Reklama

Podobnie sprawa ma się z paniami. Zwłaszcza tymi, które po ciąży przestały dbać o swoje ciało. Nic gorszego nie można zrobić.

Jednak na spadek libido szybko znaleziono sposób. Jest to odpowiednia dieta i więcej ruchu. Problem nadal występował z przeżywaniem orgazmu.

Wydawało się, że to głównie problem psychologiczny. Jednak okazało się, że można nadejście orgazmu wspomóc. I nie chodzi tu tylko o odpowiednie pozycje seksualne.

Okazało się, że w skrajnych temperaturach doznania erotyczne są zwiększone. Więc seks w bardzo wysokich temperaturach może spowodować, że przeżyjemy orgazm stulecia. Podobny stan można osiągnąć w niskich temperaturach. Jednak za optymalną naukowcy określili - 7 st. Celsjusza.

Zatem warto się wybrać do sauny, czy zaplanować wakacje w ciepłych krajach. Mimo to uważajcie - lekarze ostrzegają, że seks w wysokich temperaturach, mimo swych zalet, może doprowadzić do zawału serca. Jeśli ktoś nie ma zdrowia sportowca raczej powinien poczekać do wieczora.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy