Reklama

Żenujący moment podczas seksu? Większość z nas go doświadczyła

75% badanych przyznało, że podczas seksu przytrafiło im się coś krępującego /123RF/PICSEL

Reklama

​Wszyscy dobrze wiemy, że w łóżku nie zawsze wszystko idzie tak, jak powinno. Są takie rzeczy, które skutecznie mogą zabić klimat i zostać w pamięci na długo. Często to bardzo nieprzyjemne wspomnienia, choć czasem bywa śmiesznie.

Popularny serwis społecznościowy zadał brytyjskim internautom pytanie: "Czy doświadczyliście w łóżku czegoś zawstydzającego?".

Oczywiście, każdy poprzez "zawstydzające" rozumie coś innego. Są jednak takie sytuacje, które można obiektywnie uznać za co najmniej niezręczne.

Temat okazał się całkiem popularny, bo odpowiedziało ponad 2,5 tys. osób.

Opublikowane niedawno wyniki tego "badania" pokazały, że aż 75% dorosłych osób doświadczyło choć jednego upokarzającego lub zawstydzającego momentu podczas seksu.

Wśród facetów najbardziej upokarzającym momentem (wskazało na to 26% mężczyzn) było... zaśnięcie partnerki podczas stosunku. Nie przed, nie po, tylko dokładnie w trakcie. Żadnych obrzydliwości - dla faceta to, że kobieta zasnęła, oznacza po prostu jedno: był okropnie nudny.

Reklama

Dla kobiet natomiast krępujące przygody łóżkowe najczęściej wiązały się z problemami gastrycznymi. Często padało określenie "przelotne wiatry". Taką odpowiedź już łatwo zrozumieć.

Zdarzały się jednak bardziej drastyczne przygody jak: "uderzenie głową w ścianę i wstrząs mózgu", "utrata przytomności (nie zaśnięcie!)", "rozbicie lampy/oświetlenia" czy, chyba najlepsze, "jej kot polizał mnie po tyłku".

Takie sytuacje zdarzają się praktycznie każdemu, nie ma co tego ukrywać. Najważniejsze jest więc chyba zachowanie dystansu, zrozumienie i, przede wszystkim, poczucie humoru.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy