Reklama

Liczysz na odmianę? Zacznij od budowania innego niż zwykle nastroju w łóżku

By osiągnąć satysfakcjonujący seks, musisz postarać się nie tylko w łóżku, ale też poza nim. Wasza relacja w związku mocno wpływa na jej chęć do zbliżeń. Jeśli jest niezadowolona, trudne jej będzie wykrzesać z siebie entuzjazm. Jak sprawić, by twoja partnerka znów nie mogła ci się oprzeć?

Satysfakcja seksualna

Kobiety nienawidzą egoistów w łóżku. Pamiętaj, panie potrzebują więcej czasu do osiągnięcia orgazmu niż my, dlatego nigdy nie kończ, zanim ona nie zacznie szczytować. To wcale nie oznacza, że musicie wypróbować każdą pozycję Kamasutry. Skup się na jakości, a nie na ilości. Zacznij od delikatnych pieszczot, powoli zwiększając ich intensywność. Możesz się wspomóc zabawkami erotycznymi, kobiety je uwielbiają! Mężczyźni często nie potrafią zrozumieć, po co paniom takie gadżety ("to już ja ci nie wystarczam?!"). Uwierz, z pewnością nie wymieni cię na wibrator, ale doceni, że nie zamykasz się na nowości w łóżku i zrobisz wszystko, by osiągnęła orgazm. Dobrym pomysłem jest również wykorzystanie w łóżku żelów intymnych Durex Invisible. Możecie ich używać nie tylko do nawilżenia, ale także do stymulacji i masażu. Z łatwością kupisz je przez internet, bogaty asortyment żelów ma w swojej ofercie Durex. Możesz też wypróbować prezerwatyw z wypustkami, by wzmocnić jej doznania lub bardzo cienkich które będą dla ciebie niemal niewyczuwalne. Poćwicz też mięśnie Kegla, dzięki temu będziesz lepiej kontrolował erekcję i dasz jej nie jeden, a parę orgazmów!

Reklama

Wspólnie spędzony czas

Jeśli cały dzień się kłóciliście, nie oczekuj, że partnerka chętnie wskoczy z tobą wieczorem do łóżka. O związek trzeba dbać, dobry seks jest dla kobiet bardzo mocno powiązany z dobrą relacją, choć wiele par deklaruje, że po kłótni lubi "pogodzić się", uprawiając seks, gdyż silne emocje dodają łóżkowym zbliżeniom pikanterii. Lepiej jednak związek pielęgnować na co dzień. Nie chodzi o to, by codziennie obdarowywać ją kwiatami i przynosić śniadanie do łóżka. To, co robi na paniach wrażenie na początku związku, z czasem staje się nudne. O ile wręczenie bukietu raz do roku bez okazji naprawdę niesie za sobą komunikat: "myślę o tobie i mi na nas zależy", to znoszenie pluszowych misiów po każdej wizycie w supermarkecie szybko stanie się dla niej nieznośne. Twoja partnerka zdecydowanie bardziej doceni wspólnie spędzone chwile: wypad na weekend bez znajomych czy dzieci, wspólne gotowanie przy lampce wina, oglądanie seriali pod kocem czy długi spacer, podczas którego jesteście tylko dla siebie i możecie miło spędzić czas na rozmowie.  

Wzajemne zrozumienie

Nie ma nic bardziej irytującego dla nas niż obrażona kobieta, która wymaga, żebyś się domyślił, o co jej chodzi. Z kolei kobiety nie cierpią, kiedy faceci ich nie słuchają i nie chcą rozmawiać z nimi o swoich emocjach. Wiele par napotyka trudności w komunikacji. Wynika to przede wszystkim z wychowania. Dawniej chłopców uczono, że nie wolno płakać, mężczyzna musi być twardy. To doprowadziło do emocjonalnego wycofania, przez co bardzo trudno nam mówić o uczuciach. Jednak dziewczynki wcale nie miały łatwiej - im z kolei zabraniano głośnego wyrażania swojego zdania. Dziś dzieci wychowywane są inaczej, chłopcy uczą się mówić o tym, co czują, a dziewczynki mają prawo dobitnie powiedzieć "nie" i nie muszą już ubierać komunikatów w piękne słówka, które dla nas są niezrozumiałe. Zanim jednak nadejdzie kolejne pokolenie, które będzie miało mniejsze problemy z komunikacją, my musimy naprostować błędy wychowawcze naszych rodziców. Pozostaje ci wyjść poza schematy, których się nauczyłeś, przełamać swoje ograniczenia i nauczyć się prowadzić szczere i pełne zaangażowania rozmowy, które pomogą wam zrozumieć się w związku. Gdy osiągniesz swobodę podczas konwersacji z partnerką, łatwiej ci będzie nie tylko rozwiązywać konflikty, ale również dotrzeć do jej potrzeb w łóżku. Dzięki temu wasze życie seksualne z pewnością zmieni się na lepsze.

Artykuł z ekspozycją partnera

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy