Reklama

Nutaku The Console: Konsola zdecydowanie dla dorosłych

Nutaku to serwis oferujący setki tytułów gier erotycznych. Teraz mają też swoją konsolę /Twitter

Reklama

Jeśli istnieje potrzeba, to prędzej czy później pojawi się produkt. Zgodnie z tą odwieczną zasadą do sprzedaży trafiła konsola, która da użytkownikowi doświadczenia wykraczające delikatnie poza samo granie...

Nutaku to serwis specjalizujący się w dystrybucji gier video z motywami erotycznymi. Niektórzy mogliby je nazwać nawet "grami porno". Początkowo firma oferowała dostęp do tych specyficznych tytułów tylko przez przeglądarkę internetową. W 2018 Nutaku udostępniło program, który można zainstalować na komputerze, aby mieć szybszy dostęp do pikantnych gierek.

Nie chcieli na tym kończyć, więc poszli krok dalej. Stworzyli swoją, dedykowaną dla swoich zasobów konsolę. Urządzenie nosi nazwę The Console i ma domyślnie zainstalowaną na dysku całą bibliotekę gier: zarówno darmowych, jak i płatnych.

Reklama

No i ma kształt kobiecej piersi.

Konsola działa tak jak popularniejsze tego typu urządzenia od Sony, Nintendo czy Microsoft: podpina się ją do telewizora przez port HDMI, odpala i gra. Z tą różnicą, że oferuje trochę inne gry.

Obudowa zrobiona jest z silikonu, co według producentów sprawia w dotyku wrażenie ludzkiego ciała. Urządzenie łączy się z siecią WiFi, ma także wejścia USB do podpięcia padów i wejście audio. Nie powinno też nikogo zaskoczyć to, iż przycisk włączający jest wbudowany w sutek. Warto dodać, że w bazie Nutaku znajdują się między innymi produkcje VR.

Firma określiła The Console jako "najwyższy poziom doświadczenia gier dla dorosłych". Cena produktu to 170 dolarów, czyli po obecnym kursie jakieś 635 złotych. Rozsądna rozrywka za rozsądną cenę. Jest jednak jedno "ale": jeśli chciałbyś sprawić sobie taką zabawkę, to będziesz musiał trochę poczekać, bo... The Console wyprzedała się w moment po wejściu do sprzedaży. Chyba nikogo to nie dziwi.

Nutaku zapowiedziało uzupełnienie zapasów, ale nie wiadomo, kiedy do nastąpi. Można zakładać, że kolejna partia rozejdzie się równie szybko. Wtedy będziesz mógł spróbować i złapać... okazję.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy