Reklama

Od miłości dzieli cię tylko kilka minut?

Poszukujesz swojej drugiej połówki i nie chcesz tracić czasu na żmudny proces rejestracji w serwisach randkowych? Szybkie randki w serwisie CZATeria są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Kto wie czy od miłości nie dzieli cię tylko kilka minut?

Szybkie randki to połączenie tradycyjnego internetowego czatu ze znanym z reala tzw. "speed datingiem", czyli specjalnymi spotkaniami dla singli, w czasie których poznaje się kilkanaście potencjalnych partnerek i partnerów i ma się tylko kilka minut na rozmowę z każdym z nich.

Podobnie wygląda to w przestrzeni wirtualnej. Chcąc korzystać z Szybkich randek na CZATerii nie trzeba się rejestrować. Wystarczy podać nick, pod którym chcemy wejść do pokoju "Randki". Teraz już tylko kilka kliknięć dzieli nas od rozpoczęcia zabawy. Należy jeszcze określić czy interesują nas kobiety i mężczyźni i z osobami w jakim wieku chcemy flirtować. Trzeba zaznaczyć, iż jest to zabawa przeznaczona wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników. Po podaniu odpowiednich danych system wylosuje rozmówcę zgodnego z naszymi preferencjami.

Reklama

Podczas trwania samej randki jesteśmy anonimowi. Osoba, z którą rozmawiamy nie wie o nas zupełnie nic. Poznać można się lepiej dopiero podczas rozmowy, którą podzielono na pięć rund.

Pierwsza z nich trwa minutę. Po upływie sześćdziesięciu sekund możemy zdecydować czy chcemy kontynuować flirt, czy też zakończyć go i poszukać innego użytkownika.

Jeśli jednak już po pierwszych wymienionych zdaniach coś zaiskrzyło, to przechodzimy do następnych, dłuższych, rund.

Łącznie pięciorundowa randka trwa ok. trzynastu minut. Jest to wystarczająco długo, aby stwierdzić czy użytkownik, z którym rozmawialiśmy jest na tyle interesujący, że chcemy porozmawiać z nim poza systemem szybkiej randki. Po ukończeniu ostatniej rundy mamy możliwość pokazania swojej wizytówki. Jeśli zdecydują się na to obie strony, to otrzymamy możliwość przyłączenia naszej randki do znajomych użytkowników (warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego nicka).

A co w sytuacji kiedy to nie będziemy zadowoleni z przebiegu całej konwersacji? Nawet jeśli przebrnęliśmy przez pięć rund możemy nie pokazywać własnej wizytówki i bawić się dalej. System w kilka sekund znajdzie kolejną osobę chętną do zabawy.

Ogromną zaletą szybkich randek jest to, że system nawet w trakcie ich trwania podpowiada o czym można porozmawiać z osobą siedzącą po drugiej stronie łącza. Dzięki temu konwersacja cały czas jest żywa i dynamiczna. Dodatkowo, limit czasowy sprawia, że rozmawia się o konkretach, co pozwala zadecydować czy chcemy kontynuować wirtualną znajomość.

Szybkie randki to ciekawa propozycja nie tylko dla zabieganych, którzy nie chcą tracić czasu na kreowanie swojego wizerunku na rynku matrymonialnym. To także świetne rozwiązanie dla osób nieśmiałych. Dzięki temu, że w czasie randki pozostajemy anonimowi, możemy pokazać innym swoje prawdziwe "ja". Flirtowanie już nie może być prostsze!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy